Home page > Estonia > Tartu

WHAT WHAT

Propelleri teatrituur 2023

PROPELLERI TEATRITUUR 2023   Vürst Peeter Volkonski paleekapell Propeller rakendab taas kolmteist ronkmusta hobust tõlla ette ning tuhiseb kõigisse paljukannatanud Eestimaa pimedatesse nurkadesse, et tuua oma alamatele rõõmu, valgust ja kultuuripaistust.   Teatrituuril külastatakse küll peamiselt teatrimaju, aga nende kõrval ka teisi maju (kuna mõnes kohas kapelli teatrisse ei lubatud või pole teatrimaja veel ehitatudki ning maarahvas pimedusse ekslema jäetud).
Propeller tuleb tuntud headuses, ent siiski täiesti ennekuulmatul moel esitatud muusikaga.
Elektrilistel kitarridel on juhtmed välja tõmmatud ning akustiline punkrokk kõlab täpselt nii, nagu ta on kõlanud iidsetest aegadest peale.   Propelleriga reisib kaasa kolmest vabahärrast (Peeter von Malkov, Toomas von Rull, Margus von Kappel) moodustatud komisjon, mis paljastab ja avalikustab igal kontserdil MRK Pakti instrumentaalse vaimu.   Ühtlasi on vürst Volkonski lubanud oma alamatele suuremeelselt vastu tulla ning paigutab kõikidesse saalidesse vabad mikrofonid, et alamad võiksid Propelleri moosekantidelt küsida kõike, mida hing ihkab.

Kohtumiseni trööstitust sügisest hoolimata valgetes ja köetud (teatri)saalides!     Kontsert on ühe vaheajaga ja kestab u 3 h. Pärast kontserti on ka autogrammi- ja selfipooltund bändiga.  

Ürituste korraldaja on Helivihik OÜ. Korraldajal on õigus teha kavas muudatusi.

Kontaktinfo: info@vaiguviiul.ee , info nr: +372 5455 2126   Vaata lisaks Vaiguviiuli Facebooki ja Instagrami .  

WHERE WHERE

Tartu, Vanemuise 6

WHEN WHEN

21.10.2023, 19:00 Ticket
Anyone can use the "Add event" option
Source: Piletilevi
Support: iXYt

Leave a comment