Главная > Эстония > Tallinn

ЧТО ЧТО

Piip ja Tuut piparköögis (11.12 asendus)

Kallis teatrikülastaja!   Näitlejate haigestumise tõttu jäävad kahjuks ära 9.12, 10.12 ja 11.12 toimuma pidanud etendused. Piletid kehtivad asendusetendustel 7.01.2023  ja 8.01.2023 kl 12:00 või soovi korral ostetakse piletid tagasi. Vabandame tekkinud ebamugavuste pärast.   PDF-pileti omanikel palume enda soovist teada anda aadressil  tagasiost@piletilevi.ee , kirja sisus märkida enda tellimuse number.
Müügipunktist ostetud piletid saab tagastada või ümber vahetada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.   PIIP JA TUUT PIPARKÖÖGIS   See etendus on nagu kokasaade, mille käigus tutvustatakse piparkoogi ajalugu, eksootiliste maitseainete ja koostisosade päritolu, tehakse trikke ja lauldakse, nagu köögis ikka, sest toit peab valmima hea tuju ja hea hooga. Etenduse jooksul sünnib vaatajate silme all ehe piparkoogitaigen ja lõpuks saavad ka piparkoogid ahjuküpseks ning sobivad maitstagi - kui just kõrbema ei lähe, sest paar korda on sedamoodi juhtunud, et Piip ja Tuut unustasid end koos vaatajatega lustima ja alles kõrbelõhn tuletas meelde, et keegi peaks ka ahjul silma peal hoidma. Lavastus sündis soovist küpsetada väga maitsvaid piparkooke ja näidata, kui lõbus on kokkamine ning on pühendatud Piip ja Tuut teatrimaja kohviku imelistele kokkadele ning telesaate „Piip ja Tuut köögis“ andunud vaatajatele. Lavastuse autorid, lavastajad ja näitlejad on Haide Männamäe ja Toomas Tross. Laulu „Esimene lumi“ autor on Venno Loosaar.
Kestus 1 tund. Sobib vaatamiseks ja nuusutamiseks kogu perele. Esietendus oli novembris 2011, mis oli järjekorras teine uuslavastus 2010.a. vast avatud Piip ja Tuut Teatris.

ГДЕ ГДЕ

Tallinn, Toom-Kooli 13

КОГДА КОГДА

Каждый желающий может воспользоваться опцией "Внести событие"
Источник: Piletilevi
Поддержка: iXYt

Оставить комментарий